Client Consultant
Sander is binnen Markteffect werkzaam als Client Consultant. Sander bereidt zich altijd goed voor op gesprekken met klanten en prospect en kan zo goed schakelen op de inhoud en een oplossing bieden die de opdrachtgever écht verder kan helpen. Daarnaast heeft Sander een pragmatische instelling wat helpt om complexe zaken net wat makkelijker te maken.
Sander heeft een achtergrond in de gaming industry en is daarmee écht een specialist. Vanuit zijn opgedane ervaring kan hij vaak met een frisse blik naar onderzoeksvraagstukken uit andere branches kijken. Daarnaast heeft hij humor en een mooie kijk op de wereld.
Fun fact:
Sander drinkt graag speciaal bier (op hobby matige basis zoals hij dat noemt). In zijn Untapped app houdt hij bij welke hij gedronken heeft. Zoek je een bijzonder biertje: loop even langs Sander. Je krijgt er gelijk een goed verhaal bij!