Markteffect versterkt directieteam en verstevigt samenwerking binnen The Relevance Group

Om onze positie als toekomstgericht onderzoeksbureau verder te versterken, zetten wij als onderdeel van The Relevance Group belangrijke stappen. Naast de joint venture met The Relevance Group en de toevoeging van Techonomy aan de groep, zijn er vanaf 1 februari ook veranderingen binnen het directieteam. Deze ontwikkelingen dragen bij aan het creëren van een sterke synergie binnen de groep met als doel het realiseren van een optimale dienstverlening voor onze klanten.

Nieuwe rol voor oprichter Hesam Fahimi

Hesam Fahimi, (mede) oprichter en voormalig CEO van Markteffect, krijgt per 2025 een nieuwe positie binnen de organisatie. Hij wordt CEO van The Relevance Group Benelux, waar hij zich richt op de synergie tussen bestaande bedrijven binnen de groep. Daarnaast zal hij zich bezighouden met de acquisitie van nieuwe bedrijven, waarmee we ons productaanbod verder versterken.

Boj Nefkens benoemd tot Managing Director

Boj Nefkens, die de afgelopen zeven jaar als Commercieel Directeur onderdeel was van de directie, treedt aan als Managing Director. Hij zal de algehele leiding van Markteffect overnemen van Hesam. "De beschikbaarheid van hoogwaardige data en vooruitstrevende technologieën transformeert de marktonderzoekswereld. Marktonderzoekbureaus en data-tech bedrijven groeien steeds meer naar elkaar toe. Wij geloven dat de toekomst ligt in de synergie van deze disciplines. Ik kijk er naar uit om samen met ons geweldige team van meer dan 120 professionals deze veelbelovende koers voort te zetten."

Thomas Huigen versterkt directie als Commercial Director

Thomas Huigen, voorheen Commercieel Manager, volgt Boj op als Commercial Director en treedt toe tot de directie. In deze rol zet hij zich in om Markteffect commercieel verder te laten groeien met nieuwe producten en diensten, in samenwerking met partners binnen de groep, die inspelen op de behoeften van de markt. ‘’De afgelopen jaren hebben we enorm hard gewerkt om innovatieve nieuwe oplossingen te kunnen bieden. Ik kijk er naar uit om met deze oplossingen onze klanten nog betere inzichten te leveren. Uiteindelijk draait het allemaal om relevantie.’’

Peter van de Vijver blijft Research Director

Peter van de Vijver completeert de driekoppige directie van Markteffect in zijn rol als Research Director. Daarbinnen ligt de focus volledig op het voorzien van onze opdrachtgevers met waardevolle inzichten en het waarmaken van daar waar Markteffect voor staat: Relevantie, Relatie en Resultaat.

Visie op de toekomst

Wij zien onszelf als het onderzoeksbureau van de toekomst, waar marktonderzoek, consultancy, technologie en AI samenkomen om relevante inzichten te bieden. We blijven innoveren met onze partners binnen The Relevance Group en breiden ons aanbod verder uit met zeven gespecialiseerde bedrijven in Europa. We kijken uit naar het Data & Insights Event op 18 en 19 maart, waar zowel Markteffect als Techonomy verschillende user cases presenteren over AI, hyperpersonalisatie en martech in relatie tot het verhogen van omzet en engagement.

Hesam Fahimi kijkt met vertrouwen naar de toekomst: "Ik ben trots op wat we hebben bereikt en hoe we zijn uitgegroeid tot een topbedrijf binnen de marktonderzoekswereld. Tegelijkertijd moeten we wendbaar blijven, innovatief zijn en synergie zoeken. De behoeften van klanten én de technische mogelijkheden veranderen in een hoog tempo. Met deze stappen kunnen we daar nog beter en sneller op inspelen."

Naar het overzicht

Bekijk ook

Wilt u meer weten? Hier vindt u nog enkele relevante nieuwsartikelen. Zo mist u niks meer van wat speelt in uw branche.

Terug naar het overzicht

MIE 2025 - het grootste Data & Insights Event van de Benelux

De Nationale Voice Monitor 2025

Hoe kwalitatief en kwantitatief onderzoek elkaar versterken

Momenten die tellen: hoe sturen op Category Entry Points (CEP’s) je marketingstrategie versterkt