Markteffect voor de 6e keer winnaar van de FD Gazellen Award!

17 oktober 2019

BAM! Voor de vijfde keer op rij, en in totaal alweer voor de zesde keer, mag onderzoeksbureau Markteffect zich één van de snelst groeiende bedrijven van Nederland noemen! De structurele groei wordt bekroond met een FD Gazellen Award: een prestigieuze ondernemersprijs die door het Financieel Dagblad wordt uitgereikt. Het is de race van de snelste groeiers van Nederland, waarin het FD uitsluitend de bedrijven kwalificeert die sneller gaan dan alle andere: niet alleen in omzet, maar óók in personeel en winst.

''Een echte bekroning voor het team''


Markteffect mocht deze prijs in 2012, 2015, 2016, 2017 én 2018 ook al in ontvangst nemen. Maar een prijs als deze zal nooit wennen, vertelt Directeur Edgar de Beule: ''Dit is een uitmuntende prestatie van ons team. In 2018 en 2019 is er in positieve zin veel gebeurd bij Markteffect. We hebben in onze groep (ME Research Group) een nieuw label gelanceerd , namelijk Sherloq. Ook hebben we in 2019 het Amsterdamse onderzoeksbureau DirectResearch overgenomen. Mijn compagnon Hesam Fahimi en ik zijn al sinds 2018 druk bezig geweest met de uitbreiding van de ME Research Group en hebben daarom de dagelijkse leiding van Markteffect steeds meer in handen gelegd van onze managers. Het maakt me daarom extra blij, en trots, dat zij het samen met onze medewerkers voor elkaar hebben gekregen om deze mooie groei te continueren. Het is echt een prestatie van het team en ik vind het knap wat ze hebben gepresteerd. Veel complimenten voor onze managers en medewerkers!''

''Onze klant staat op nummer 1, 2 en 3''


Maar waar komt de groei en het succes vandaan? Hesam Fahimi, net als Edgar één van de oprichters en tevens Directeur van Markteffect, licht toe: ''Wij weten ons goed te verplaatsen in onze opdrachtgevers. We bijten ons vast in hun journey en snappen daardoor wáárom zij onderzoek nodig hebben, waar het voor dient en wat ze er mee gaan doen. Alleen als je die journey goed begrijpt kun je klanten écht goed helpen. Ook leggen we hen veel in de watten: immers doen mensen zaken met mensen en daar willen we graag het verschil maken. We zetten hen letterlijk op plek 1, 2 en 3 en je merkt dat ze dat waarderen.''

Prognose voor 2020


Markteffect hoopt ook volgend jaar de FD Gazellen Award in de wacht te mogen slepen. De Beule vervolgt: ''Vooruitkijkend naar 2020, hopen we dat we met onze groep ook mee kunnen doen om de FD Gazellen Award. DirectResearch heeft de potentie om komend jaar deze prijs ook te winnen en ook Sherloq, dat procentueel een significant aandeel in onze omzet heeft, kan nog wel eens voor flinke verrassingen gaan zorgen. We gaan 2020 met vertrouwen tegemoet!''

Naar het overzicht

Bekijk ook

Wilt u meer weten? Hier vindt u nog enkele relevante nieuwsartikelen. Zo mist u niks meer van wat speelt in uw branche.

Terug naar het overzicht

Copywriting? Dat kan toch iedereen?

Twee collega’s in de race voor dé vakprijs van 2024

De maatschappelijke magie zit 'm in kleine dingen

Van live naar beleven: de transformatie van sport in media