Naamsbekendheidonderzoek voor Dudok Den Haag 

Dudok is uitgegroeid tot een toonaangevend bedrijf in de hospitality-, evenementen- en horecabranche. Naast het iconische pand aan de Meent in Rotterdam zijn er inmiddels drie andere locaties geopend in al even bijzondere panden: Dudok Den Haag, Dudok Arnhem en het jongste Rotterdamse zusje In Het Park, aan de voet van de Euromast. Ieder met hun eigen karakter, maar toch herkenbaar: hoge en lichte ruimtes, vaak met industriële elementen, maar vooral ontworpen met respect voor het oorspronkelijke pand.

Dudok locatie Den Haag is van oudsher een levendig politiek centrum. Zo werden er politieke uitzendingen georganiseerd en is er veel aanloop van politica die komen lunchen of er afspraken hebben. De locatie kende na het ‘herstarten’ van de horeca na corona en een verbouwing van het Binnenhof (waar ze tegenover zitten) een aantal uitdagingen. Binnen het bedrijf bestaat behoefte aan inzichten die kunnen helpen om de juiste strategische en operationele koers voor de komende jaren te bepalen. Waar liggen kansen qua doelgroepen? Welke behoeften spelen er? Hoe is de huidige (inhoudelijke) tevredenheid?

In de periode van de 0-meting werd een vragenlijst uitgezet onder 400 respondenten uit Den Haag waarin werd gevraagd naar o.a. bekendheid, overweging en voorkeur. De resultaten zijn voor Dudok Den Haag zeer waardevol als startpunt voor toekomstige marketing en communicatie acties. Ook ligt er inmiddels een voorstel om het onderzoek flexibel op te schalen zodat ook de andere vestigingen van Dudok een vergelijkbaar onderzoek kunnen inzetten.

Specialisten die hieraan hebben gewerkt

Markteffect is een onafhankelijk onderzoeksbureau en gespecialiseerd in het verschaffen van inzichten op basis van marktonderzoek. Dit project is mogelijk gemaakt door een team van deskundige experts met uitgebreide kennis en ervaring op het gebied van marktonderzoek. Heb je vragen over dit onderzoek of ben je geïnteresseerd in hoe we kunnen helpen met een vergelijkbaar project, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Wij denken graag met je mee!

Dus ben jij klaar om zelf aan de slag te gaan met persoonlijke inzichten en data? Kom vrijblijvend in contact met één van onze collega's via de onderstaande button.

 Kom in contact

Bekijk ook

Om een goed beeld te geven hoe marktonderzoek in de praktijk werkt en wat het u onderaan de streep oplevert, hebben wij enkele mooie cases voor u uitgewerkt. Het kan natuurlijk voorkomen dat u sommige vraagstukken herkent, omdat u deze bijvoorbeeld binnen uw eigen organisatie ook bent tegengekomen.

Terug naar het overzicht

Inzicht in de belangrijkste KPI’s voor Beekse Bergen via een brand tracker

Inzicht in de customer journey van het Nederlands Openluchtmuseum

Behoefteonderzoek voor een gezonder voedingsaanbod tijdens sportevenementen

Hoe Babboe haar promoties optimaliseerde met concept testing

<p>Hans <span>de Jong</span></p>

Hans de Jong

Client Consultant