Onze Data Specialist Demian van Gils beet het spits af met zijn presentatie: “AI and Market Research: Unlocking the Future of Insights.” In zijn verhaal nam hij de aanwezigen mee in hoe AI het speelveld van marktonderzoek verandert. Daarnaast liet hij zien hoe we bij Markteffect AI inzetten om interne processen te optimaliseren, onze bestaande dienstverlening te versterken én volledig nieuwe diensten te ontwikkelen die tot voor kort ondenkbaar waren.
Na een korte koffie- en theepauze vervolgde Vincent Hoogsteder van Mozaik het programma. Zijn sessie over ‘Agentic AI’ gaf inzichten in hoe complexe processen kunnen worden geautomatiseerd met behulp van agentic AI.
De middag werd afgesloten met een interactieve paneldiscussie, waarbij Demian en Vincent samen met het publiek de belangrijkste vragen en kansen rondom AI en data-analyse bespraken. De gesprekken gingen verder tijdens de gezellige netwerkborrel – dé perfecte afsluiter van een middag vol kennisdeling.
"Bij Markteffect vinden we kennisdeling erg belangrijk. Door elkaar te inspireren en van elkaar te leren, tillen we ons vakgebied naar een hoger niveau." - Demian van Gils, Data Specialist bij Markteffect
Benieuwd hoe wij bij Markteffect dagelijks AI inzetten om inzichten nóg scherper te maken? Neem gerust contact op met Demian.
Naar het overzicht